Home / Budowa maszyn

PROJEKTOWANIE, PROTOTYPOWNIE I BUDOWA MASZYN CNC


Specjaliści zatrudnieni w firmie posiadają zarówno wiedzę, jak i ogromne doświadczenie w projektowaniu maszyn oraz wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej.

CSM projektuje, prototypuje i buduje maszyny, które służą optymalizacji oraz podnoszeniu efektywności procesów produkcyjnych.

Specjaliści zatrudnieni w firmie opracowują koncepcję maszyny zgodnie z wymogami klienta oraz ogólnie obowiązującymi przepisami. Niezależnie od rodzaju zlecenia klient może liczyć na pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i pełne ukierunkowanie na swoje potrzeby.

Maszyny przemysłowe

Główna działalność firmy skupia się na projektowaniu, prototypowniu i budowaniu od podstaw maszyn przemysłowych, obejmując wszystkie etapy tego procesu. Doświadczenie oraz wiedza z zakresu automatyki przemysłowej specjalistów pracujących w firmie są gwarancją najwyższej jakości usług. Głównym założeniem, którym firma kieruje się przy projektowaniu i budowie maszyn jest innowacyjność, dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość.

Firma dba o funkcjonalność oraz optymalizację urządzenia pod względem indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu powstają maszyny spełniające wszystkie wymagania zakładu produkcyjnego.

CSM wykorzystuje przy produkcji najnowsze technologie, materiały pochodzące od wiodących producentów uwzględniając normy jakościowe i techniczne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zrealizowanych projektów zachęcamy do kontaktu.


Wstępny projekt maszyny


Prezentacja gotowej maszyny

Linie montażowe

Linie montażowe stanowią dzisiaj podstawę procesów produkcyjnych. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się projektowanie i budowa linii montażowych, modernizacja już istniejących oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – zapewniając klientom kompleksową obsługę oraz opiekę nad produkowanymi przez firmę liniami.


Linie montażowe służą do sprawnego montażu wszystkich podzespołów w celu uzyskania gotowego wyrobu. Wszystkie maszyny oraz urządzenia wchodzące w skład linii montażowej zaprojektowane są tak, aby maksymalnie skrócić czas operacji, a tym samym podnieś wydajność, czy wykluczyć błędy operatora. Specjaliści zwracają uwagę by rozwiązania oferowane klientowi były intuicyjne oraz dopasowane do jego potrzeb. Stosowane przez firmę procedury służą zrozumieniu potrzeb klientów na wszystkich etapach realizacji projektu.

Stanowiska zrobotyzowane

Jedną z gałęzi działalności przedsiębiorstwa jest projektowanie, budowa oraz integracja zrobotyzowanych stanowisk, których używa się do automatyzacji wielu procesów technologicznych. Automatyczne roboty produkcyjne umożliwiają realizacje skomplikowanych procesów na linii produkcji w krótkim czasie.

Robotyzacja produkcji stawia przed przedsiębiorstwami coraz więcej możliwości. Firma CSM posiada specjalistów, którzy wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie wdrażają rozwiązania stanowisk zrobotyzowanych u klienta. W odpowiedzi na zapotrzebowanie w obszarze robotyzacji przemysłu firma oferuje kompleksowe wsparcie od koncepcji, projektu po wykonanie stanowiska automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Stanowiska kontroli wizyjnej

Firma CSM oferuje również rozwiązania oparte na wizyjnych systemach kontroli jakości, a także bazujące na precyzyjnych czujnikach pomiarowych. Inżynierowie firmy mają duże doświadczenie we wdrożeniach wizyjnych stanowisk kontroli jakości, które realizują przy ścisłej współpracy z klientem.

 


PROJEKTOWANIE I BUDOWA MASZYN - CSM - Centrum Sprzedaży Maszyn - Twoje centrum zaopatrzenia technicznego

CSM projektuje, prototypuje i buduje maszyny, które służą optymalizacji oraz podnoszeniu efektywności procesów produkcyjnych.